Sálarfrøðingar, ið veita viðgerð til fólk, ið hava framt harðskap

Felagið Føroyskir Sálarfrøðingar og Almannaráðið hava 14.06.2018 undirskrivað ein sáttmála um viðgerð fyri tey ið hava framt harðskap. Henda viðgerð er ókeypis.

Viðgerðartilboðið er skipað sambært átaki 17 í Heildarætlanini "Harðskapur í parlagi og nærsambondum", sum Almannaráðið varðar av.

Í mesta lagi 10 viðgerðartímar verða játtaðir hvørjum viðskiftafólki.

Tey ið ynskja viðgerð eftir hesi skipan, kunnu venda sær til ein av niðanfyri nevndu sálarfrøðingum. Sálarfrøðingurin søkir síðani Almannaráðið um veiting til viðgerðina. 

 

Marjun Tróndarson, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: marjun@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 26 10 13.

Rigmor N. Arge, Psykologstøðin, Tinghúsvegur 18, 5. hædd, postboks 2105, 110 Tórshavn. Teldupostur: rigmorna@psykolog.fo. Telefon: 21 95 77 ella 21 38 48.

Svanna Jákupsdóttir, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: svanna@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 53 10 50

Annika Helgadóttir Davidsen, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: annika@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 25 40 45

Jegvan Bæk, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: jegvan@olivant.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 82 86.

Eyð Arge, Psykologstøðin, Tinghúsvegur 18, 5. hædd, postboks 2105, 110 Tórshavn.
Teldupostur: psykolog.eyd@gmail.com. Telefon: 507711

Sigrun Samuelsen, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: sigrun@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 50 95 70.

Rannvá Biskopstø, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: rannva@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 29 88.

Kathrina Lindenskov Holm, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: kathrina@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 96 67.