Sálarfrøðingar, ið veita viðgerð fyri seinárin vegna kynsligan ágang

Felagið Føroyskir Sálarfrøðingar hevur sáttmála við Almannaráðið um viðgerð fyri seinárin av kynsligum ágangi. Henda viðgerð er ókeypis. 

Á heimasíðu Almannaráðsins amr.fo er ein stutt vegleiðing um skipanina.

Í mesta lagi 10 viðgerðartímar verða játtaðir hvørjum viðskiftafólki.

Hevur tú í vaksna lívinum trupulleikar av seinárinum, kanst tú seta teg í samband við ein av niðanfyri nevndu sálarfrøðingum. Sálarfrøðingurin søkir síðani Almannaráðið um játtan til viðgerðina.

 

Marjun Tróndarson, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: marjun@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 26 10 13.

Jegvan Bæk, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: jegvan@olivant.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 82 86.

Kári Leivsson, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: kari@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 33 56.

Sigrun Samuelsen, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: sigrun@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 50 95 70.

Rannvá Biskopstø, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: rannva@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 29 88.

Ásla Eirikstein Prior, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn og Jatnavegur 13, 370 Miðvágur. Teldupostur: prior@kallnet.fo. Telefon: 31 03 35 ella 53 23 36.

Kathrina Lindenskov Holm, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: kathrina@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 21 96 67.

Rigmor N. Arge, Psykologstøðin, Tinghúsvegur 18, 5. hædd, postboks 2105, 110 Tórshavn. Teldupostur: rigmorna@psykolog.fo. Telefon: 21 95 77 ella 21 38 48.

Erling Fles, Hoydalsvegur 6, 100 Tórshavn og Stangavegur 53, 700 Klaksvík. Teldupostur: efpsykolog@gmail.com. Telefon: 28 27 26.

Gurið Simonsen, Niels Winthers gøta 7, 2. hædd, 100 Tórshavn. Teldupostur: gurid.psykolog@gmail.com. Telefon: 78 99 80.

Svanna Jákupsdóttir, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: svanna@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 53 10 50.

Eyð Arge, Psykologstøðin, Tinghúsvegur 18, 5. hædd, postboks 2105, 110 Tórshavn.
Teldupostur: psykolog.eyd@gmail.com. Telefon: 507711

Annika Helgadóttir Davidsen, Sálarfrøðistovan, Tórsgøta 17, postboks 167, 110 Tórshavn. Teldupostur: annika@sal.fo. Telefon: 31 03 35 ella 25 40 45.